› Kategoria › Nowości disco polo

Muzyka disco wczoraj i dziś

Muzyka disco polo w Polsce święciła sukcesy ponad dwadzieścia lat temu. Jednak nadal jest obecna w życiu wielu osób, mimo niepochlebnych i stereotypowych opinii na jej temat. Krążą one nieprzerwanie, lecz prawda jej ukryta i słyszalna tylko dla wybranych. Bujne blond włosy, koszula włożona w spodnie, liryczny głos i obecność roznegliżowanych piękności – tak w skrócie można opisać wokalistę typowego zespołu grającego muzykę disco polo.

Muzyka discoSłowa piosenek były łatwe do zapamiętania przez każdą osobę: od pięciolatków do roześmianych babć oraz dziadków. Wszyscy dobrze się bawili. Alkohol i narkotyki, bez których młodzi ludzie nie wyobrażają sobie dziś koncertu, nie były wtedy potrzebne. Ludzie czuli się wielką rodziną, połączoną za sprawą skocznej i wesołej muzyki. Nikt nie wszczynał bójek, nie zwracał uwagi na ubiór innych. Muzyka disco polo wzbudza emocje. Nie przeminęła. Do dziś obecna jest na weselach, umożliwiając gościom dobrą zabawę.

Coraz częściej zauważalna jest także w mediach… Mało tego można powiedzieć, że tematem tabu jest właśnie disco polo! Stacje muzyczne zyskują coraz to większe zyski, grając muzykę disco. Ruch zaczyna się także w sieci, gdzie ludzie szukają mp3 disco.

Jak legalnie pobrać muzykę z internetu?

Pobieranie muzyki z internetu jest dla wielu z nas najpopularniejszym sposobem pozyskiwania nowych piosenek. Niestety, ściąganie na dysk kolejnych plików  muzycznych jest często dokonywane przez nas niezgodnie z prawem. Przeważająca cześć internautów nie wie, jak pobierać pliki, nie łamiąc przy tym przepisów.

Warto  wiedzieć, co polskie prawo mówi na ten temat.  Na szczęście dla nas – osób pobierających, zapisy prawne nie są tak bardzo rygorystyczne, jak się mogło wydawać na pierwszy rzut oka. Wszystko dzięki temu, że  polskie prawo bardzo dokładnie precyzuje, które piosenki zostały już na tyle rozpowszechnione, że pobranie ich objęte jest tak zwanym dozwolonym użytkiem. Oznacza to,  że bez żadnych konsekwencji możemy pobierać te piosenki, które zostały już oficjalnie wydane.  Pobrane pliki muzyczne możemy udostępniać jedynie osobom, które znajdują się w naszym kręgu rodzinnym lub są naszymi najbliższymi znajomymi.

Popularne wśród  użytkowników sieci społecznościowych udostępnianie plików na ścianie swojego profilu jest więc już traktowane jako nielegalne rozpowszechnianie utworów, tak samo jak  korzystanie z sieci peer-to-peer – w obu przypadkach istnieje prawdopodobieństwo udostępniania plików nieznajomym. Ściągając naszą ulubioną muzykę mamy możliwość  tworzenia kopii zapasowych. Warto jednak wiedzieć, że prawo zabrania nam kategorycznie tworzenia, sprzedawania i korzystania z programów, które służą do łamania  zabezpieczeń. Pobieranie muzyki z internetu zgodnie z polskim prawem jest więc jak najbardziej możliwe. Przestrzeganie zasad może oszczędzić nam wielu nieprzyjemności.

Modernizacja portalu Disco Polo

Nowy rok przyniósł nam kolejne nowości! Nie chodzi nam tu o nowości disco polo, które i tak codziennie pojawiają się na naszym portalu, ale mowa tutaj o samej stronie, która ewoluowała w Portal Muzyki Disco Polo!

Jedyny taki portal muzyki disco dance, który znajdziesz w sieci. Inny wygląd, poprawiona funkcjonalność, system dodawania mp3 jak i promowania zespołów i wiele wiele więcej. Hity disco polo wzbogacone są o teledyski disco polo, które cieszą się u nas naprawdę sporą popularnością…

W dodatku uruchomiliśmy zmodernizowaną funkcję, która znacznie poprawia poruszanie się po stronie. Mowa tutaj o narzędziu jakim jest Wyszukiwarka Disco Polo.

Akcent – Życie to są chwile

Wiele mp3 disco polo już publikowaliśmy na naszym blogu, jednak teraz troszkę urozmaicimy i opublikujemy teledysk do utworu Akcent – Życie to są chwile.

Jeżeli się spodoba to oczywiście zapraszamy do pobierania. Zespół Akcent to niekwestionowany lider muzyki disco polo


Pobierz Akcent - ycie to s chwile

Akcent – Teraz już wiem

Prezentujemy kolejny nowy utwór zespołu Akcent! Oprócz oczywiście free mp3, możecie Państwo zobaczyć teledysk do utworu. Blog Disco Polo zespołu Akcent to tylko i wyłącznie najnowsze informacje ze sceny Disco Polo oraz z życia zespołu.

Wiele razy zdarzyło się nam redakcji, nucić sobie pod nosem piosenki, które wydał Akcent dlatego wiemy, że ich muzyka Disco Polo przekazuje wiele dobrego no i przede wszystkim podoba się wielu słuchaczom Mp3 Disco Polo.

  więcej

Akcent – Dziewczyna z klubu disco

Dawno nie było żadnego wpisu tak więc czas na przypomnienie jednego z mega hitów disco polo oczywiście jest to utwór który króluje na każdych imprezach Akcent – Dziewczyna z klubu disco muzyka ta dla ucha jest bardzo przyjemna można ją pobrać po raz kolejny u nas  ! 🙂 Najlepsza Muzyka prezentujemy ją tutaj 😉 !

  więcej

Disco Hity 2013

Trochę czasu minęło od naszego ostatniego blogowego spotkania… Ostatnio pisaliśmy o podsumowaniu minionego roku 2012, teraz jednak postanowiliśmy dać małą zapowiedź tego co wydarzyć się może w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Mowa oczywiście o tym, że rok 2013 należy z całą pewnością do disco polo. Dlaczego? A no dlatego, że muzyka disco wraca. widać to w mediach a przede wszystkim w sieci…

Użytkownicy wręcz wydzierają najnowsze mp3 disco polo i chętnie zaglądają na muzyczne strony w celu pobrania nowości disco polo.

Na rok 2012 niekwestionowanym hitem był zespół Weekend i ich utwór „Ona tańczy dla mnie„. Co okaże się hitem disco na 2013 rok? Wkrótce się okaże…

Słowa kluczowe: akcent, mp3 akcent, download mp3 akcent, disco polo akcent, zespół akcent mp3, pobierz mp3 akcent, darmowe mp3 akcent do pobrania

Szukaj w:

Powyżej znajdują się ostatnie wyszukiwane frazy/słowa kluczowe. Teraz i ty możesz skorzystać z naszej Wyszukiwarki Disco polo i w ciągu kilku sekund znaleźć Legalne Hity Disco Polo.
 
To nic trudnego, wystarczy wpisać nazwę wykonawcy albo interesujący nas tytuł a nasza Wyszukiwarka Mp3 Disco Polo znajdzie je za ciebie w dosłownie małą chwilę!
 
Nasz Portal Disco polo cały czas się rozrasta a co za tym idzie posiadamy już kilkanaście tysięcy plików Mp3 Disco Polo, które nie łatwo byłoby ręcznie przeszukać. Nie zwlekaj więc dłużej i zacznij życie z udogodnieniami jakie serwuje nasz blog mp3.