Zespół Akcent

Podziel się:   Facebook   Google+   Twitter   GG   E-mail  

Istniejąca na rynku muzycznym już od ponad 20 lat grupa muzyczna Akcent została założona w Bielsku podlaskim. Zespół preferujący muzykę Disco Polo ma już na swoim koncie wiele sukcesów, między innymi wydali już 16 albumów, które do dziś cieszą się sporą słuchalnością wśród fanów zespołu Akcent.

Do oficjalnie wydanych albumów grupy, można zaliczyć takie jak: Akcent 1, Żegnaj mała, Dajcie mi gitarę, Słuchajcie chłopcy, Peron łez, Życie to są chwile, Czar miłości, Mix – Przeboje, Kolędy, Akcent Dance, Oczarowałaś mnie i wiele więcej…

Do ostatnich sukcesów zespołu Akcent można zaliczyć wydaną w 2006 roku płytę „Do Ciebie„, na której znalazło się 10 utworów muzycznych:

Magda
Powiedz coś miłego
Za morzem
Tylko z Tobą
Bo ja dobrze o tym wiem
Graj gitaro graj
Dlaczego to tak
Zakochany
Do Ciebie Aniu
Ech ty życie

Był to wspólny projekt Zenona Martyniuka i Waldemara Oksztula.

 

Poprzedni post
Następny post

Słowa kluczowe: akcent, mp3 akcent, download mp3 akcent, disco polo akcent, zespół akcent mp3, pobierz mp3 akcent, darmowe mp3 akcent do pobrania

Szukaj w:

Powyżej znajdują się ostatnie wyszukiwane frazy/słowa kluczowe. Teraz i ty możesz skorzystać z naszej Wyszukiwarki Disco polo i w ciągu kilku sekund znaleźć Legalne Hity Disco Polo.
 
To nic trudnego, wystarczy wpisać nazwę wykonawcy albo interesujący nas tytuł a nasza Wyszukiwarka Mp3 Disco Polo znajdzie je za ciebie w dosłownie małą chwilę!
 
Nasz Portal Disco polo cały czas się rozrasta a co za tym idzie posiadamy już kilkanaście tysięcy plików Mp3 Disco Polo, które nie łatwo byłoby ręcznie przeszukać. Nie zwlekaj więc dłużej i zacznij życie z udogodnieniami jakie serwuje nasz blog mp3.