› Tag › muzyka za darmo › 2 wyników

Muzyczni cwaniacy

Choć nie mają drewnianych nóg, papug na ramionach czy opasek na oczach, otwarcie nazywamy ich piratami. Ci najwięksi ukrywają się pod zgrabnymi nickami, ci mniejsi… Cóż, codziennie z nimi rozmawiamy, nawet o tym nie wiedząc. Wydaje się, że w dobie dostępności takich serwisów jak Youtube, Spotify, Deezer, iTunes czy WiMP zjawisko piractwa powinno maleć, zwłaszcza, że większość aplikacji  oferujących dostęp do milionów mp3 za darmo, a jednak lista witryn internetowych umożliwiających darmowe pobieranie plików MP3 zdaje się nie mieć  końca.

Piractwo medialne przybrało na sile, ponieważ w ciągu ostatnich lat jego mechanizm został znacznie uproszczony. Wystarczy podstawowa wiedza z zakresu obsługi  komputera, dobra wyszukiwarka mp3, nieco wolnej przestrzeni na dysku i… w dziesięć minut mamy najnowszy album ulubionego zespołu bez wychodzenia z domu (należy też dodać, że całkowicie bezpłatnie). Kilkanaście lat temu działalność piratów można było uważać za szlachetną, ponieważ najwięcej traciły na niej wytwórnie płytowe, narzucające wysokie ceny swoich albumów i zabierające znaczący procent z zarobionych na nich pieniędzy artystom. Dziś, gdy można kupić płytę od samego twórcy bez pośrednictwa wytwórni lub za dobrowolną miesięczną opłatę otrzymać nieograniczony dostęp do każdej muzyki, piractwo wydaje się być domeną tych, których nie tyle pociąga muzyka, co złudne wrażenie zaoszczędzonych pieniędzy.

Akcent – Życie to są chwile

Wiele mp3 disco polo już publikowaliśmy na naszym blogu, jednak teraz troszkę urozmaicimy i opublikujemy teledysk do utworu Akcent – Życie to są chwile.

Jeżeli się spodoba to oczywiście zapraszamy do pobierania. Zespół Akcent to niekwestionowany lider muzyki disco polo


Pobierz Akcent - ycie to s chwile

Słowa kluczowe: akcent, mp3 akcent, download mp3 akcent, disco polo akcent, zespół akcent mp3, pobierz mp3 akcent, darmowe mp3 akcent do pobrania

Szukaj w:

Powyżej znajdują się ostatnie wyszukiwane frazy/słowa kluczowe. Teraz i ty możesz skorzystać z naszej Wyszukiwarki Disco polo i w ciągu kilku sekund znaleźć Legalne Hity Disco Polo.
 
To nic trudnego, wystarczy wpisać nazwę wykonawcy albo interesujący nas tytuł a nasza Wyszukiwarka Mp3 Disco Polo znajdzie je za ciebie w dosłownie małą chwilę!
 
Nasz Portal Disco polo cały czas się rozrasta a co za tym idzie posiadamy już kilkanaście tysięcy plików Mp3 Disco Polo, które nie łatwo byłoby ręcznie przeszukać. Nie zwlekaj więc dłużej i zacznij życie z udogodnieniami jakie serwuje nasz blog mp3.